Nasz zespół

Dzięki profesjonalnej opiece oraz ciepłej atmosferze, psiaki czują się u nas bezpiecznie i spokojnie.

Staramy się otoczyć troską naszych podopiecznych , aby każdy z nich – nawet ci najbardziej wrażliwi i wymagający -poczuli się jak w domu.

 

Paula

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego. Moja pasja są psy, w szczególności teriery typu bull, staram się przełamywać stereotypy, iż każdy z nich jest agresywny. Brałam udział w szkoleniach „posłuszeństwa psa”( obedience) oraz „przygotowanie psa do wystawy”. Jestem szczęśliwą posiadaczką uroczego Staffika.

 

Nadia

Mam na imię Nadia, a na co dzień towarzyszy mi urocza adoptowana suczka Esterka.
Od zawsze pragnęłam pracować ze zwierzętami, dlatego też zdecydowałam się na studia na kierunku Zootechnika ze specjalizacją w hodowli zwierząt towarzyszących oraz egzotycznych.
Jestem trenerką szkolenia psów a także ich opiekunką w hotelu dla zwierząt.
Moją pasją jest obserwacja komunikacji pomiędzy psami a także między psem a jego opiekunem. Interesuje mnie również temat żywienia naturalnego psów.
W pracy z psami w hotelu zależy mi, aby czuły się one jak najbardziej komfortowo, miały miłe towarzystwo w postaci zarówno ludzi jak i innych psów a także dużo różnorodnych zajęć.
 d7cb8424-949b-4434-810c-2a02c473301f.JPGab19a36f-a0b0-497b-859d-8570b5de4de6.JPG

Asia

skończyłam studia z zootechniki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz pedagogikę społeczno-opiekuńczą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wraz z Whoopie ukończyłam także kurs z dogoterapii. Ponadto od kilku lat współpracuję z Fundacją ISKRA, dzięki czemu zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi i nie tylko :). Moją pasją są zwierzęta, a w szczególności psy, dlatego też od lat dążyłam do tego, aby związać z nimi swoją przyszłość i równocześnie robić coś pożytecznego, co wywoływałoby uśmiechy na twarzy 🙂
     

Współpracujemy z weterynarzami

 

Aby poznać weterynarzy kliknij na logo