Nasz zespół

Dzięki profesjonalnej opiece oraz ciepłej atmosferze, psiaki czują się u nas bezpiecznie i spokojnie.

Staramy się otoczyć troską naszych podopiecznych , aby każdy z nich – nawet ci najbardziej wrażliwi i wymagający -poczuli się jak w domu.

 

Paula

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego. Moja pasja są psy, w szczególności teriery typu bull, staram się przełamywać stereotypy iż każdy z nich jest agresywny. Brałam udział w szkoleniach „posłuszeństwa psa”( obedience) oraz „przygotowanie psa do wystawy”. Jestem szczęśliwą posiadaczką uroczego staffika.

Zbyszek

Absolwent mechaniki i budowy maszyn. Wielbiciel przyrody i zwierząt. Od dziecka uwielbiał obserwować wszystkie żywe stworzenia w naturalnym środowisku oraz w hodowli. Wolontariusz w KTOZ. Wlasciciel psiaka po przejściach.
 

Nadia

Jestem studentką zootechniki o specjalizacji „zwierzęta towarzyszące”. Doświadczenia w zajmowaniu się psami nabrałam pracując jako petsitter i pomagając w fundacjach. Posiadam także własnego psa, przygarniętego ze schroniska. Interesuje mnie psi behawior oraz żywienie naturalne.

 

Asia

skończyłam studia z zootechniki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz pedagogikę społeczno-opiekuńczą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wraz z Whoopie ukończyłam także kurs z dogoterapii. Ponadto od kilku lat współpracuję z Fundacją ISKRA, dzięki czemu zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi i nie tylko :). Moją pasją są zwierzęta, a w szczególności psy, dlatego też od lat dążyłam do tego, aby związać z nimi swoją przyszłość i równocześnie robić coś pożytecznego, co wywoływałoby uśmiechy na twarzy 🙂
     

Współpracujemy z weterynarzami

 

Aby poznać weterynarzy kliknij na logo