More than a hotelSZARIKTON położony jest w Krakowie na Piaskach Wielkich w spokojnej i malowniczej okolicy. Hotel jest obiektem kameralnym, zorganizowanym obok prywatnego domu. Przyjmujemy pod opiekę wszystkie psy – od najmniejszych do naprawdę wielkich (również ras agresywnych). Na Gości hotelu czeka 20 specjalnie przygotowanych boksów, każdy o powierzchni od 4,5 m2 do 7,5 m2. Do stałej dyspozycji psy mają także trzy ogrodzone, specjalnie przygotowane wybiegi o pow. 350m2 każdy.
Twój pupil będzie miał do dyspozycji swój własny boks, wyposażony w ocieplaną budę oraz podest gdzie może się wylegiwać. Mamy też do dyspozycji ocieplony budynek gdzie przez cały rok panuje temperatura pokojowa. Pupil minimum dwa razy dziennie będzie zażywał intensywnego ruchu na specjalnie przygotowanym trawiastym wybiegu, gdzie może wolno biegać bez smyczy oraz bawić się z opiekunem. Twój piesek będzie pod troskliwą opieką naszych opiekunów.

Welcome every day

8:00 – 10:00 AND 17:30 – 19:30

For what dogs love us“Fuks jest podekscytowany pobytem w Szariktonie, pomimo swojego charakterku, świetnie bawi się z innymi psami i opiekunami. Na pewno jeszcze nie raz wrócimy.”

Kasia

Sorry, this entry is only available in Polish.

Regularne spacery

Zabawa na świeżym powietrzu minimum dwa razy dziennie

Możliwość szkolenia

Konsultacje i szkolenia behawiorystyczne

Wygodne boksy

Przestrzenie, w których Twój pies poczuje się jak w domu

Malownicza okolica

Rozległe zielone tereny, po których Twój pupil może się swobodnie poruszać

Opieka weterynaryjna

W razie potrzeby podajemy leki i zapewniamy opiekę weterynaryjną