SZARIKTON położony jest w Krakowie na Piaskach Wielkich w spokojnej i malowniczej okolicy. Hotel jest obiektem kameralnym, zorganizowanym obok prywatnego domu. Przyjmujemy pod opiekę wszystkie psy – od najmniejszych do naprawdę wielkich (również ras agresywnych). Na Gości hotelu czeka 30 specjalnie przygotowanych boksów, każdy o powierzchni od 4,5 m2 do 7,5 m2. Do stałej dyspozycji psy mają także trzy ogrodzone, specjalnie przygotowane wybiegi o pow. 350m2 każdy.
Twój pupil będzie miał do dyspozycji swój własny boks, wyposażony w ocieplaną budę oraz podest gdzie może się wylegiwać. Mamy też do dyspozycji ocieplony budynek gdzie przez cały rok panuje temperatura pokojowa. Pupil minimum dwa razy dziennie będzie zażywał intensywnego ruchu na specjalnie przygotowanym trawiastym wybiegu, gdzie może wolno biegać bez smyczy oraz bawić się z opiekunem. Twój piesek będzie pod troskliwą opieką naszych opiekunów.

JAK WYGLĄDA OPIEKA

Zostawiając psa pod naszą opieką możesz być spokojny. Twój pupil będzie regularnie karmiony, będzie miał do dyspozycji przytulny boks z podestem oraz trzy duże wybiegi, na których będzie mógł się wyszaleć i pobawić z opiekunem. Zapewniamy również opiekę weterynaryjną, a w razie potrzeby podajemy leki. Nasze wybiegi wybiegi są odpowiednio przystosowane nawet dla najsprytniejszych psów, dzięki czemu podczas spaceru Twój piesek będzie bezpieczny. Na gości hotelu czeka 20 specjalnie przygotowanych miejsc o powierzchni od 4,5 m2 do 7,5 m2. Psy mogą również skorzystać z boksów znajdujących się w budynku, w którym panuje temperatura pokojowa. Hotel monitorowany jest przez czujne oko naszych wykwalifikowanych opiekunów, którzy dbają o kondycję i bezpieczeństwo podopiecznych. Jadłospis w Szariktonie przygotowywany jest według zaleceń właściciela. Dysponujemy wysokiej jakości karmą oraz ciepłymi, gotowanymi posiłkami dla wymagających psiaków.

WYPRAWKA TWOJEGO PUPILA

Wysyłając pupila na psie wakacje nie zapomnij o książeczce zdrowia z ważnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie, chorobom zakaźnym, odrobaczenie ważne min 6 miesięcy.  Mile widziana również ulubiony kocyk,  1 zabawka – dzięki temu Twój piesek będzie czuł zapach domu. Wyżywienie w cenie: karmy marki PREMIUM Adult Fitmin Jagnięcina z ryżem, Dolina Noteci lub własna karma z domu: sucha, puszki, gotowane jedzenie.

TRANSPORT

Przywozimy i odwozimy psy do domów za dodatkową opłatą.

Koszt transportu to 10 zł + 3 zł za każdy przejechany kilometr.

Liczony jest przejazd całkowity czyli dla przykładu adres oddalony o 10 km od Hotelu:
Odbiór od klienta: 10 zł + 20 km * 3 zł = 70 zł
Odwiezienie do klienta: 10 zł + 20 km * 3 zł = 70 zł

Prosimy, aby psiak przed transportem nie był karmiony min 5 h oraz wyspacerowany. (koszt sprzątania w razie problemów w podróży 50zł)

PSY AGRESYWNE

Przyjmujemy pod opiekę również psy agresywne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i umiejętności postępowania z wymagającymi psami, nie musisz się martwić o swojego pupila. Przed przyjęciem wymagana jest wizyta zapoznawcza z psem.

CENNIK

100 zł – każda jedna pojedyncza doba pobytu
70 zł – za dwie i więcej dób
100 zł – za dobę w święta i dni wolne od pracy (dni wyszczególnione w zakładce REZERWACJA)

50zł koszt przyjęcia poza godzinami- tylko w szczególnych przypadkach oraz po wcześniejszym ustaleniu.

Zapraszamy codziennie w godzinach

8:00 – 10:00 ORAZ 17:30 – 19:30